3 në 1 Pressotherapy Machine

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  parim

  Kjo është një makinë popullore kombinuar me funksione pressotherapy, infra të kuqe tani dhe stimulim elektro.

  1) pressotherapy, me një grup të leckë-si accessory dhe 10 copë çanta e ajrit, e cila lejon për presion nga ciklet apo të gjithë-së bashku për të dy të gjithë trupin dhe pjesë të caktuara të trupit, është një sistem compression projektuar për të rritur venoz dhe rrjedhën e limfatike dhe të rritur pastrimin e ekstra-qelizore fluide.

  Kjo mund të ndihmojë për të nxitur funksionet pastrimin natyral toksina e trupit. Rigjallërimi dhe oksigjenimi i indeve ndihmon të pakta dhe të ripërcaktuar këmbë, stomak dhe të armëve duke zgjeruar tonin e lëkurës.

  Ajo është shumë e rekomanduar për trajtimin e celulitit, i cili është një alternativë e sigurt për Liposuction. Ajo heq dhimbjen dhe ënjtje, dhe ofron rehati të menjëhershme. Ajo ridefinon të këmbëve, stomak dhe të armëve duke zgjeruar tonin e lëkurës.

   图片 1

   

   

  2) Trajtimi larg-infra të kuqe hollim mund të ndihmojë në rritjen e normës bazë metabolike (BMR), e cila është më e shpejtë dhe e natyrshme mënyrë për të humbur peshë.

  Si organ warms, përveç djersitje, të thins gjakut dhe shpejtësia me të cilën ajo qarkullon rreth rritje të trupit, ndërsa trupi përpiqet për të ftohur vetë poshtë. Efekti është për të ngritur temperaturën në gjymtyrë të trupit të njëjtën temperaturë në themel të trupit - një temperaturë në të cilën trupi yndyrë mund të ndahen.

   

  3) Duke krijuar pulsin elektronike për të stimuluar pikat e veçanta në trup, EMS (Electro Muscle Stimulimi) në mënyrë efektive mund të rregullojë bio-elektrike dhe endokrin sistemin dhe të përshpejtojë metabolizmin, duke arritur efektin shquar të humbur peshë dhe për forcimin e lëkurës.

   

  tipar

  * Zbatueshme për të dy përdorim sallon bukurie dhe përdorim mjekësor

  * Portativ projektuar rasti, të kryejë lehtë

  * Kombinuar me 3 funksione

  * Nis kostum, dhe me xhepin e poshtme për të mbajtur kostume

  * OEM / ODM është e pranueshme

   

  Të dhënat teknike

  numri i artikullit Presso-X
  kostum Arm * 2, barku * 1, këmbën * 2 dhe këmbë * 2Total 7 pjesë individuale
  mat Pajisur, optional
  Ngjyrë Default brown color

  Mund të zhvilluar

  Pressotherapy  channel 10 kanale, 20pcs e kanalit bagsEach ajrit mund të jetë ndezur ose off
  Mënyra Pressotherapy 4 modes, mund të zhvillohet me kërkesë
  forca Pressotherapy 20-40KPa, 25-40L / m
  kohëzgjatja Pressotherapy 0-15s
  Infrared Channel 5 channelsEach kanal mund të jetë ndezur ose off
  Temperatura Infrared max 65 DC
  EMS Channel 5 kanale, 10pcs e kanalit padsEach mund të jetë ndezur ose off
  fuqia EMS 70 milion
  tension 100-120 / 200-240V
  fuqia makinë 360W
  ekran operacion 7 inç ekran touch
  paketë kuti CTN

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!